Signum

Fundusze europejskie

Fundusze europejskie wspierają innowacyjnych przedsiębiorców! Obok jednostek samorządowych, to właśnie oni są największym biorcą kapitału europejskiego, który według szacunków wynosi około 20 mld euro. Pieniądze z budżetu europejskiego to przede wszystkim szansa dla młodych, dynamicznie rozwijających się firm, które pragną poszerzyć zakres swoich działań i stać się liderami w swoich nowatorskich branżach.

Jesteśmy po to, żeby pomóc Ci je uzyskać. Przeprowadzimy Cię przez cały proces formalności, dokonamy niezbędnych analiz i bilansów zysków i strat, a także pomożemy w zarządzaniu projektami, na które otrzymałeś już fundusze.

Signum to także pomoc w realizacji i rozliczeniu projektów, które uchroni Ciebie i Twoją firmę od nieprzyjemnych konsekwencji pomyłek. Wszystko to sprawi, że Twoje pomysły staną się rzeczywistością, a Ty będziesz mógł się skupić wyłącznie na rozwoju swojego przedsiębiorstwa.

Przyjdź na bezpłatną konsultację, podczas której nasi specjaliści wyjaśnią Ci wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na nurtujące pytania, a także pomogą zorientować się w strukturze i charakterze dotacji.

Więcej informacji pod adresem: http://www.signum.org.pl/oferta/

Fundusze europejskie

© 2013-2021 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl