Signum

Fundusze europejskie wspierają innowacyjną gospodarkę                                      

Dotacja dla firm

Dotacja dla firm to unikatowa szansa dla Ciebie i Twojego przedsiębiorstwa. Innowacyjne technologie, informatyka, nowoczesne maszyny i urządzenia, Technologia Informacyjno-Komunikacyjna to tylko niektóre z dziedzin, w których możesz ubiegać się o dotację z funduszów europejskich. Uzyskane środki przeznaczysz na pozyskiwanie, badania i doskonalenie wiedzy oraz umiejętności dedykowanych nowatorskim, innowacyjnym produktom, procesom bądź usługom, dzięki którym Twoje przedsiębiorstwo stanie się liderem wyznaczającym kierunki rynkowego rozwoju. Wzrost innowacyjności rodzimego biznesu to szansa dla Twojej firmy i regionu, który poprzez stworzenie inteligentnych specjalizacji, z których skorzystają mieszkańcy makroregionu. 

Fundusze europejskie to narzędzie inicjujące rozwój gospodarczo-społeczny, którego efektem są wzrost gospodarczy i dynamizacja procesów społecznych. Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś i zostań liderem w swoim regionie.   

Chcesz więcej informacji? Program dla Polski Wschodniej znajdziesz pod adresem: http://www.signum.org.pl/oferta/nasza-specjalizacja-czyli-szczegoly-programow-unijnych/popw-131/

© 2013-2021 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl